CELEBRITY

Polacy wyprowadzili z równowagi Świątek. Teraz przepraszają……….see the full details and photos……….

Published

on

W trakcie meczu Igi Świątek w Dosze doszło do niecodziennych scen. W pewnym momencie nad kortem przelatywali paralotniarze, którzy wywołali ogromny hałas i konsternację. Sprawcy całego zamieszania postanowili posypać głowę popiołem i publicznie przeprosić. Co ciekawe, byli to paralotniarze z Polski.

Iga Świątek bardzo komfortowo rozpoczęła swojego zmagania w turnieju WTA 1000 w Dosze. Polka pokonała Rumunkę Soranę Cirsteę 6:1. 6:1, a spotkania trwało nieco ponad godzinę. W trakcie rywalizacji doszło do niecodziennej sytuacji.

Pod koniec pierwszego seta nad kortem przelecieli paralotniarze. Ich powietrzne popisy być może były przyjemne dla oka, jednak nie dla tenisistek. W pewnym momencie mecz musiał zostać przerwany, a sędzia Marija Cicak nie mogła uwierzyć to, co się dzieje.