Connect with us

CELEBRITY

Rywalka Świątek przerwała milczenie i ogłasza. Pierwsza taka sytuacja w historii

Published

on

Wiele wysiłku kosztował Emmę Raducanu mecz 1/16 Korea WTA z Peyton Stearns. Brytyjka po batalii trwającej aż 166 minut zwyciężyła 7:6(4), 7:6(5) i awansowała do kolejnej rundy. W niej zmierzy się z Chinką Yue Yuan. Przed kolejnym ważnym spotkaniem 21-latka podzieliła się z kibicami ważną nowiną. Ujawniła swoje najbliższe plany, które z kolei oznaczają powrót w rodzinne strony.

Stare porzekadło brzmi – łatwiej jest się wspiąć na szczyt, niż na nim utrzymać. Przekonała się o tym Emma Raducanu, która po wielkim sukcesie, jakim było wygranie w 2021 roku w wieku zaledwie 18 lat turnieju US Open, zmuszona była poddać się operacji nadgarstków i zrobić dłuższy rozbrat z tenisem. Choć w lipcu 2022 roku udało jej się wedrzeć do czołowej dziesiątki rankingu WTA, aż do teraz walczy o odbudowanie swojej pozycji.