Connect with us

CELEBRITY

Iga Świątek – Petra Martić Relacja NA ŻYWO Polka walczy w 2. rundzie Wimbledonu [WYNIK]

Published

on

Iga Świątek walczy z Petrą Martić w 2. rundzie Wimbledonu. Trwa nasza relacja na żywo. Chorwatka zajmuje 85. miejsce, a Polka wygrała trzy poprzednie mecze z tą tenisistką, ostatnio rok temu na Wimbledonie. Iga Świątek zaczęła walkę w Wimbledonie od pewnego zwycięstwa (6:3, 6:4) nad Sofią Kenin i było to już jej 20. zwycięstwo z rzędu. Do 19 wygranych meczów na mączce dorzuciła kolejne na trawie. Poniżej nasza relacja na żywo z meczu Świątek – Martić dzisiaj.Iga Świątek – Petra Martić

6:4

JAZDA! GEM I SET IGA ŚWIĄTEK. Długo musieliśmy czekać na pierwszego breakpointa Igi. Dopiero przy piłce setowej. Szana wykorzystana. Pierwszy set dla Polki

40-30 Iga ma pierwszego dziś breakpointa i jednocześnie piłkę setową15-0 Po mocnym serwisie Polki rywalka odegrała ramą rakiety, wysoko w trybuny

2:2

Gem Martić. Na koniec bardzo dobry serwis Chorwatki na zewnątrz. Iga returnowała w siatkę

30-0 Chorwatka uderzyła w siatkę

15-0 As serwisowy Igi ŚwiątekŚwiątek jeszcze poczekamy!

Djoković prowadzi 6:3, 6:4, 2:2. Czekając na mecz Igi Świątek, nie możemy się pozbierać po dramacie Huberta Hurkacza, który uszkodził kolano. Trzymaj się Hubi!

Djokoković wygrał już pierwszego seta w meczu z Fearnleyem (6:3). Coraz bliżej do meczu Igi Świątek

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Iga Świątek – Petra Martić w 2. rundzie Wimbledonu. Początek spotkania ok. godziny 16.30-17.00 polskiego czasu, po zakończeniu meczu Novaka Djokovicia

Iga Świątek i Petra Martić w 2. rundzie Wimbledonu grają ze sobą już po raz czwarty, a Polka wygrała wszystkie trzy poprzednie spotkania. Ostatnio pokonała Chorwatkę 6:2, 7:5 rok temu właśnie na trawie Wimbledonu (w 3. rundzie). 33-letnia Martić ma 181 cm wzrostu, a jej atuty to dobry serwis i mocny forhend. Jej słabsza strona to mobilność, co Iga Świątek powinna znów wykorzystać, narzucając w swoim stylu dużą intensywność meczu. Liderka rankingu WTA na otwarcie rywalizacji w Londynie w bardzo dobrym stylu pokonała 6:3, 6:4 Sofię Kenin. – Szczerze mówiąc, dla mnie ważniejszy niż wynik jest proces i to, jak się czuję na tej nawierzchni. Radzę sobie lepiej niż w zeszłym roku, więc tak naprawdę nie patrzę na liczby czy statystyki, tylko staram się po prostu być lepsza każdego dnia – powiedziała w swoim stylu Iga Świątek.

Świątek – Martić Relacja NA ŻYWO WYNIK meczu Wimbledon 2024
Iga Świątek przed meczem z Petrą Martić w 2. rundzie Wimbledonu relaksowała się na łonie natury. “100 procent frajdy” – skomentowała zabawną fotkę, na której zakapturzona i w kurtce czyta książkę w parku. Iga mieszka blisko kortów, daleko od centrum Londynu. – Mieszkam w Wimbledonie, a tutaj nie ma za dużo możliwości spędzania wolnego czasu. Przez ostatnie półtora roku zmieniłam swoje przyzwyczajenia i częściej wychodzę w miasto, ale tutaj kręcą się głównie fani tenisa. Wszyscy od razu by mnie rozpoznali, a jestem taką osobą, która w czasie wolnym lubi mieć spokój – powiedziała Polka. – Zazwyczaj wychodzę gdzieś do parku, pobyć blisko natury, więc mam nadzieję, że pogoda będzie dobra – dodała Polka.