CELEBRITY

Iga Świątek przerażona zachowaniem rywalki. “Nie rób tego, proszę” [WIDEO]

Published

on

Iga Świątek rozpoczęła rywalizację w WTA Finals od zwycięstwa z Marketą Vondrousovą 7:6(3), 6:0. Przed rokiem Polka również brała udział w tym samym turnieju. Wówczas 31 października, czyli w dzień Halloween, Ons Jabeur założyła przerażający strój i przestraszyła Polkę, która udzielała wywiadu. W tym roku Świątek zaapelowała do Tunezyjki, aby nie powtarzała zeszłorocznego żartu.
Iga Świątek przestraszona przez Ons Jabeur

Iga Świątek w meczu z Czeszką Marketą Vondrousovą wyszła z ogromnych opresji. W pierwszym secie przegrywała już 2:5 i wydawało się, że WTA Finals rozpocznie od porażki. Mimo to wiceliderka rankingu WTA świetnie zareagowała na słabszy moment rywalki, zwyciężając tę partię 7:6 (3). W drugim secie Polka nie oddała żadnego gema. Teraz Świątek przygotowuje się do meczu z Coco Gauff. W dzień Halloween 22-latka przypomniała sobie o sytuacji, która miała miejsce rok temu.