CELEBRITY

Iga Świątek w szoku po dramatycznych słowach Danielle Collins skierowanych do niej w związku z nagłym wycofaniem się

Published

on

Korty Roland Garros nie tylko tętnią ekscytacją i oczekiwaniem, ale także kontrowersjami. W środę, podczas ćwierćfinałowego starcia między Igą Świątek a Danielle Collins, doszło do kolejnej kontrowersji na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, co wstrząsnęło społecznością tenisową. Był to mecz, na który wszyscy czekali, z Świątek i Collins znanymi z ich zaciekłej rywalizacji. Ale kiedy walczyły na korcie, drama przybrała nieoczekiwany obrót.

Iga Świątek i Danielle Collins wyrównały mecz, wygrywając po jednym secie każda. Jednak Collins zdecydowała się na rezygnację, gdy trzeci set wynosił 4-1. Gdy zawodniczki podchodziły do siebie na uścisk dłoni, miały rozmowę, która wyraźnie zszokowała Świątek. Polska gwiazda wydawała się zdezorientowana, a na jej twarzy można było zauważyć widoczną zmianę wyrazu. Chociaż przyczyna tego pozostaje nieznana, fani uważają, że incydent, który miał miejsce podczas meczu, rozwścieczył Danielle Collins.