Connect with us

CELEBRITY

Poznajesz? Opublikowali urocze wideo z Igą Świątek………see the full details and photos……..

Published

on

Nie było tak, że jako dziecko od razu zakochałam się w tenisie – nie ukrywa Iga Świątek w tekście dla “The Players Tribune”. Obok osobistych wyznań na stronie pojawiło się również czarujące wideo sprzed lat z udziałem polskiej tenisistki.

Mimo 21 lat na karku Iga Świątek już jest znana całemu sportowemu światu. Polka od miesięcy pozostaje liderką rankingu najlepszych tenisistek, a w dorobku ma już trzy wielkoszlemowego tytuły. Przez rodzimych kibiców została też uznana najlepszym polskim sportowcem roku.

Świątek rozpoczęła treningi w bardzo młodym wieku, ale nie sądziła wtedy, że zostanie zawodową tenisistką. “Nie było też tak, że jako dziecko od razu zakochałam się w tenisie. Kiedy słyszę takie historie od innych sportowców, zawsze zastanawiam się: “Czy dziecko naprawdę może się tak czuć i od razu wiedzieć, co chce robić w życiu?”. Ja się tak nie czułam, a już na pewno nie wtedy, gdy miałam 6 lat” – napisała w specjalnej kolumnie “The Players Tribune”.

Popularna amerykańska platforma medialna opublikowała też archiwalne zdjęcia i nagrania z udziałem Świątek. Widać na nich pierwsze tenisowe treningi z udziałem przyszłej mistrzyni (zobacz niżej).

Świątek podkreśla, że kluczowy wpływ na jej karierę miał tata Tomasz Świątek, który zachęcał ją do regularnych treningów. – Wiele razy było tak, że wcale nie chciałam dawać z siebie wszystkiego na korcie, ale wtedy on starał

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2024 UKwow24