CELEBRITY

Szok w pierwszym secie w Miami. Iga Świątek bezradnie patrzyła [WIDEO]

Published

on

Iga Świątek miała ogromne kłopoty w meczu trzeciej rundy turnieju w Miami! Polka po niesamowitym tie-breaku przegrała pierwszego seta z Lindą Noskovą, a ostatnia piłka najlepiej pokazuje, jakie detale decydują o triumfie lub porażce na tym poziomie. Na koniec jednak to nasza reprezentantka mogła triumfować, bo odrobiła straty i wygrała 6:7(7), 6:4, 6:4.

Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet
Sytuacja w pierwszym secie układała się idealnie dla Igi Świątek. Prowadziła już 5:2, ale mimo to straciła przewagę przełamania, ale Noskova (WTA 31.) doprowadziła do tie-breaka. I w nim nastąpiło kilka zwrotów akcji. Najpierw Polka została przełamana, ale potem to ona przy stanie 6:5 miała pierwszą piłkę setową. Świątek minimalnie posłała jednak piłkę w aut, tak samo jak i przy kolejnej piłce (na 6:7).